راهبند نیزه ای – راهبند تایر کیلر

راهبندهای نیزه ای یا تایر کیلر ها  موانع سنگین و راهبند ضد تروریستی  و ضد انتحاری  میباشند که در مناطق بسیار حساس نصب شده تا مانع نفوذ وسایل نقلیه غیرمجاز شوند. راهبند های نیزه ای با گرفتن  سیگنال ورودی معتبر،  از سطح زمین بالاتر می روند و از نفوذ غیرمجاز وسایل نقلیه در نقاط ورودی/خروجی اماکن با امنیت بالا جلوگیری می کند.هنگامی که وسیله نقلیه نزدیک شد، نیزه ها یا شاخه های  باز شده و از نفوذ غیرمجاز وسیله نقلیه جلوگیری می کنند.

کاربرد راهبندهای نیزه ای

راهبندضد تروریستی نیزه ای شار ، بعنوان گیت ضد انحاری و ضد تروریست برای اماکن بسیار حساس با الزامات امنیتی بسیار بالا مانند مراکز نظامی، فرودگاه‌ها، نیروگاه‌های هسته‌ای ، بانک ها، سفارت ها، اسکله ها،  بنادر و تاسیسات دولتی طراحی شده اند.

راهبندهای نیزه ای شار

در طراحی  راهبند نیزه ای شار  یک سیستم هیدرولیک پرقدرت و سیستم کنترل میکرو کامپیوتری از بهترین قطعات به کار گرفته شده که محصولی با کیفیت بالا را به ارمغان آورده است. این راهبندها بصورت الکترو مکانیکی نیز قابل ارائه میباشند.

شاخه های فولادی راهبند نیزه ای به منظور پاره کردن لاستیک با ارتفاع ۱۰۰ تا ۴۰۰ میلیمتر و در طول های ۲۰۰۰ تا ۶۰۰۰ میلیمتر طراحی و ساخته شده است.

راهبندهای  نیزه ای شار به راحتی و در کوتاهترین زمان ممکن قابل نصب میباشند.

راهبندهای نیزه ای شار دارای خدمات پس از فروش و قابل ارسال به تمامی مناطق کشور میباشند.

نصب راهبند نیزه ای

شرکت شاگستر در کوتاهترین زمان ممکن کارشناسان خود را برای نصب و راه اندازی در محل حاضر خواهد کرد.

تیم شارگستر با در نظر گرفتن محل راهبند ابتدا فونداسیون بتونی که حساس ترین مرحله نصب می باشد را آماده کرده ، سپس اقدام به کابل کشی و پلیت گذاری  می کند.

محل فونداسیون نزدیک به اتاق نگهبانی بوده و بهتر است از دیوار ۴۰ سانتی متر فا صله داشته با شد.

عمق فونداسیون با توجه به راهبند و محل نصب میتواند متفاوت با شد بطور متوسط یک متر و ۳۰ سانت جهت راهبند نیزه ای در نظر گرفته میشود.

دیگر تجهیزات کنترلی نیز بسته به نیاز کاربران از جمله سنسورها ، ترافیک لایت و دوربین های پلاک خوان در هنگام نصب جا گذاری خواهند شد.

همچنین تمامی آموزشهای لازمه جهت کار با دستگاه ، نرم افزارها و سرویس های دوره ای داده خواهد شد.

 شار گستر تولید کننده برتر  راهبند های  نیزه ای ساخت داخل

گروه صنعتی شازگستر با بیش از سه دهه فعالیت و موفقیت روز افزون در عرصه تولید داخلی و با در نظر گرفتن مشکلات ارزی کشور  تولید کننده برتر انواع راه بند ایرانی اتوماتیک، تجهیزات راه بند ضد انتحاری و امنیتی با قابلیت فراتر از محصولات غربی و کیفیی قابل تحسین می باشد و اینک محصولات راه بند ضد انتحاری شار مانند راهبند نیزه ای و بلاکر به دلیل امنیت و کیفیت در بالاترین سطوح نظامی و امنیتی کشور بکارگرفته می شود .

جهت بازگشت به صفحه محصولات شار کلیک کنید.