خرید گیت کنترل تردد – گیت تردد شار

گیت کنترل تردد

گیت کنترل تردد چیست؟

گیت های کنترل تردد یا گیت ورود و خروج، با استفاده از تکنولوژی مدرن جهت ایجاد محدودیت تردد و  مدیریت تردد در سازمانها  ، ادارات  ، مترو ، فرودگاه و غیره به کار گرفته میشوند که بر اساس نوع کاربری طراحی و تولید می گردند.

گیت های ورود و خروج امنیت و نظم را برای کسانیکه از آنها عبور میکنند فراهم میکند. این ساختار ترکیبی از تجهیزات الکترونیکی و مکانیکی است و با اتصال به نرم افزارهای کنترل تردد ، مدیریت میشوند.

گیت کنترل تردد همپنین وسیله‌ای است با تکنولوژی پیشرفته و ظاهری زیبا و کابرد امنیتی برای  کنترل تردد افراد ،که  علاوه بر احراز هویت و صدور مجوز برای ورود و خروج افراد، بخش حفاظتی مجموعه نیز می‌توانند دید نظارتی بهتری نسبت به تردد افراد داشته باشند. گیت های تردد نیاز به نیروی انسانی را کاهش داده و خطا و اشتباهات را به حداقل می رسانند.

گیت کنترل تردد شارگستر با ظاهری زیبا و با تکنولوژی روز دنیا  و مطابق با استانداردهای بین المللی اروپا ، در داخل کشور ساخته شده است و مانند دیگر محصولات  با نمونه خارجی قابل رقابت می باشد.

مزایای استفاده از سامانه های کنترل تردد  هوشمند

 • کاهش خطا در مدیریت تردد و جلوگیری از اشتباهات فردی و نظارتی
 • تسریع و تسهیل ثبت ورود و خروج و ایجاد نظم و انضباط در ترددهای سازمان
 • امکان جلوگیری از ورود افراد خاص
 • کاهش نیاز به منابع انسانی و صرفه جویی در هزینه های سازمانی
 • گزارش دقیق و قابل اطمینان از تردد افراد به سازمان
 • احترام به ارباب رجوع و کاهش برخورد فیزیکی
 • از بین رفتن روش دستی و سنتی به منظور جلوگیری از اشتباهات فردی و نظارتی
 • قابلیت نصب در تمامی مکانها
 • می توانند به عنوان یک  ابزار برای شمارش افراد  و مدیریت مورد استفاده قرار بگیرند.

گیت کنترل تردد  شار  قابلیت اتصال به کارت خوان و کنترل اثر انگشت را دارا میباشد وامنیت سازمانهای مربوطه را بالا میبرد.

هر گیت شامل بدنه یا کابینت میباشد که ساخته شده از استیل ضد خش بوده و  کنترلر الکترونیکی که یک ریز پردازنده هوشمند میباشد که فرامین دریافتی از سامانه های کنترل اثر انگشت و کارت خوان را دریافت کرده و مجوز ورود و خروج را صادر میکند.

مشخصات عمومی گیت های تردد :

 • جنس بدنه استیل  ضد خش و طراحی بسیار شکیل میباشد.
 • دارای استانداردهای بین المللی اروپا CE و ISO9001
 • قابلیت اتصال به انواع سیستم کنترل تردد کارت ، اثر انگشت ، تشخیص چهره ، ریموت کنترل ، پرداخت الکترونیک و  سیستم اعلام خطرEmergency
 • دارای جهت نمای LED جهت هدایت مسیر حرکت
 • باز شدن اتوماتیک مانع ها هنگام قطعی برق
 • امکان افزودن باطری و دستگاه UPS برای مواقع اضطراری
 • امکان تغییر و شخصی سازی ابعاد بدنه
 • کار کرد در گستره دمایی بسیار وسیع -۱۵ الی ۶۰+ درجه سانتیگراد
 • مقاوم  در مقابل فشار و ضربه
 • موتور و گیر بکس با کیفیت و دارای ولتاژ تغذیه ۲۲۰ ولت
 • حسگرها و سنسورهای قوی
 • امکان کنترل از راه دور به وسیله ریموت
 • خدمات پس از فروش و ۵ سال گارانتی

تجهیزات مورد نیاز  گیت های کنترل تردد:

برای پیاده‌سازی سیستم گیت کنترل تردد، از تجهیزات مختلفی استفاده می‌شود. در زیر تعدادی از این تجهیزات را اشاره می کنیم:

 1. کارت خوانها (Card Readers):

این دستگاه‌ها برای خواندن کارت‌های تردد (مانند کارت‌های RFID یا کارت‌های مغناطیسی) استفاده می‌شوند. کاربران با قرار دادن کارت‌های خود در مخزن خبر صفحه کارت خوان ، تأیید هویت می‌شوند و به داخل یا خارج می‌روند.

کارت خوان

کارت خوان RFID

 1. اسکنرهای بیومتریک (Biometric Scanners):

این اسکنرها از ویژگی‌های فیزیکی یا شناختی کاربران برای تأیید هویت بیومتریک استفاده می‌کنند. این ویژگی‌ها می‌توانند اثر انگشت، چهره، عینک چشم، یا دیگر ویژگی‌ها باشند.

اسکنر بیومتریک

اسکنرهای بیومتریک اثر انگشت

 1. دوربین‌های مداربسته (CCTV Cameras):

دوربین‌های مداربسته نقاط ورودی و خروجی را نظارت می‌کنند.این دوربین‌ها می‌توانند تصاویر ویدئویی از افرادی که وارد یا خارج می‌شوند ضبط کنند.

 1. قفل‌های در (Door Locks):

قفل‌های در از نوع الکترونیکی یا مکانیکی می‌توانند استفاده شوند.با تأیید هویت کاربر، در باز می‌شود و اجازه ورود یا خروج را می‌دهد.

 1. سیستم‌های کنترل تردد از راه دور (Remote Access Control Systems):

این سیستم‌ها به مدیران اجازه می‌دهند تا از راه دور تردد کاربران را کنترل کنند.مدیران می‌توانند از تلفن همراه یا رایانه‌های شخصی خود به سیستم دسترسی داشته باشند.

 1. نرم‌افزارهای مدیریت تردد (Access Control Software):

این نرم‌افزارها برای مدیریت کارت‌ها، تأیید هویت، ثبت تردد‌ها و تنظیمات دیگر استفاده می‌شوند.

انواع گیت های کنترل تردد شار

گیت کنترل تردد سه اهرمی

گیت کنترل تردد سه اهرمی  turnstile gatesبا نام های دیگر گیت سه شاخه ، گیت خورشیدی و گیت سه پره ای و سه میله ای نیز شناخته می شود. در این نوع گیت سه میله به یک  محور متحرک متصل می شوند و در صورت تا یید مجوز و  تأیید هویت فرد توسط ریدر اکسس کنترلی که روی گیت ها نصب می شود، رله سه اهرمی آزاد  شده و قفل دستگاه باز می گردد و تنها با یک فشار فرد اهرم های گیت چرخیده و فرد می تواند از گیت عبور نماید. بهتر است این نوع گیت ها توسط نیروهای حراستی و نگهبانی تحت کنترل و نظارت قرار گیرند، زیرا افراد متخلف می توانند از بالا یا زیر اهرم های این نوع گیت عبور کرده و قانون شکنی کنند.

 از این گیت ها به دلیل قیمت پایین تر نسبت به گیت های نفر رو شیشه ای در شرکت ها و سازمان ها با ضریب امنیت کمتر مورد استفاده قرار می گیرند.

گیت کنترل تردد سه اهرمی

گیت کنترل تردد دو اهرمی

با حذف یک اهرم از گیت های سه اهرمی  میتوان گیت های کنترل تردد دو اهرمی  جهت مکانهای شلوغ  و پر رفت و آمد و پر تردد جهت بالا بردن ظرفیت تردد ارانه داد. در گیت تردد دواهرمی نیز رفت و آمدها بدون تخلف و با نظم و امنیت میباشد.

گیت سه اهرمی

گیت کنترل تردد نفر رو  شیشه ای یا گیت ورود و خروج  یکی از امن ترین و مطمئن ترین دستگاه های کنترل تردد پرکاربرد میباشد. به دلیل استفاده زیاد این گیت ها در ایستگاههای مترو گاهی با نام گیت مترویی در دنیا شناخته میشوند.

سرعت باز و بسته شدن باله ها یا شیشه های این گیتها با توجه به مکانیزم وطراحی آن بسیار بالامیباشد و به گونه ای طراحی شده اند که با سرعت حرکت کرده و با بازگشت به حالت اولیه مانع تردد نفرد بعدی تا صدور مجوز خواهند شد.

گیت کنترل تردد شیشه ای را که داری ظاهری زیباست می توان برای مکان هایی از قبیل  مترو ، فرودگاه ،مؤسسات آموزش عالی، کارخانجات ، مکان های گردشگری، سالن های کنفرانس و سخنرانی و سازمان های مختلف استفاده کرد.

گیت های کنترل تردد نفر رو دارای سنسور هایی برای عدم برخورد شیشه و باله ها به افراد در هنگام حرکت نیز می باشد.

این گیت ها مجهز به سیستم رانش الکترومکانیکی میباشند و  از قیمت بالاتری نسبت به گیت های کنترل تردد سه اهرمی برخوردار می باشند.

گیت کنترل تردد

خرید گیت کنترل تردد همراه با نصب و خدمات پس از فروش

نصب گیت کنترل تردد

با انجام و بررسی  مراحل ذیل، گیت کنترل تردد به درستی نصب و راه‌اندازی می‌شود و می‌توانید از آن برای مدیریت ورود و خروج استفاده کنید.

 1.  انتخاب مکان مناسب: قبل از نصب، مکان مناسب برای گیت کنترل تردد را انتخاب کنید. این مکان باید دسترسی آسان به ورودی و خروجی داشته باشد و از نظر امنیتی مناسب باشد.
 2. نصب ستون‌ها و پایه‌ها: ستون‌ها و پایه‌های گیت را در مکان مورد نظر نصب کنید. این پایه‌ها باید محکم و استوار باشند.
 3. نصب گیت‌ها: گیت‌های کنترل تردد را به پایه‌ها متصل کنید. اطمینان حاصل کنید که گیت‌ها به درستی نصب شده‌اند و قابلیت باز و بسته شدن را دارند.
 4. نصب دستگاه‌های کارت خوان و مدیریت تردد: اگر گیت‌ها دارای کارت خوان، اثر انگشت و چهره خوان  هستند، دستگاه‌ها را نصب کنید. این دستگاه‌ها باید به سیستم مدیریت تردد متصل شوند . اسکنرهای بیومتریک یا قفل‌های در را در نقاط ورودی و مناطق حساس نصب کنید. مطمئن شوید که سخت‌افزار به درستی نصب شده و با تکنولوژی کنترل تردد انتخابی شما همخوان میباشد.
 5. راه‌اندازی نرم‌افزار: نرم‌افزار مدیریت تردد را روی سرور یا کامپیوتر مرکزی نصب کنید. اطمینان حاصل کنید که تنظیمات صحیح انجام شده‌اند و دستگاه‌ها به درستی کار می‌کنند.
 6. آموزش کاربران: کاربران را در استفاده از گیت‌ها و دستگاه‌های خواننده کارت آموزش دهید. آن‌ها باید با نحوه‌ی استفاده از این تجهیزات آشنا باشند.

 

قیمت گیت کنترل تردد

از مهم ترین عوامل تاثیر گذار بر روی قیمت گیت کنترل تردد کیفیت قطعات بکار رفته در دستگاهها میباشد.

در ساخت کابین و بدنه ها ی گیت کنترل تردد شار از استیل مرغوب استفاده شده است ، همچنین استاندارد کیفیت  بردهای الکترونیکی ، سنسورها و دیگر قطعات بسیار بالا میباشند.

گروه صنعتی شارگستر بسته به نوع استفاده مشتری به صرفه ترین دستگاه گیت را پیشنهاد خواهند داد. برای مثال در اماکن پر رفت و آمد ، قطعات با کیفیت بالاتر و با تکنولوژی متفاوت بکار گرفته میشوند.

برای اماکن کم تردد گیت های میله ای بکارگرفته می شوند، که عمل باز و بسته شدن توسط مگنت کردن انجام میشود .

وبرای مکانهای پرتردد گیت های سنسور دار و موتور دار بکار گرفته می شوند تا دقت و سرعت کافی را تامین کنند.

به دلیل نوسانات  جهت استعلام قیمت با کارشناسان ما تماس بگیرید.

جهت خرید گیت کنترل تردد با کارشناسان شارگستر مشاوره ای رایگان داشته باشید ، تا مناسب ترین  و به صرفه ترین محصول را انتخاب بفرمایید.

گیت کنترل تردد شارگستر (تولید داخل)

گروه صنعتی شارگستر ، شرکتی دانش بنیان با بیش از سه دهه فعالیت و موفقیت روز افزون در عرصه تولید داخلی و با در نظر گرفتن مشکلات ارزی کشور  تولید کننده برتر انواع راه بند ایرانی اتوماتیک به همراه تجهیزات  و گیت های کنترل تردد با قابلیت فراتر از محصولات غربی و کیفیی قابل تحسین می باشد و اینک محصولات شارگستر به دلیل امنیت و کیفیت در بالاترین سطوح نظامی و امنیتی کشور بکارگرفته می شود .

خرید گیت کنترل تردد شار
ثبت سفارش بصورت تلفنی و حضوری
کیفیت گیت هاقابل رقابت با نمونه ها و استانداردهای اروپایی
تجهیزات کنترل ترددقابل اتصال به تمامی حسگرها ، و کارت خوانها
خدمات پس از فروش ۵ سال گارانتی
قیمت گیت کنترل ترددبر اساس مدل و نوع سفارش داده شده