راهبند بلاکر

راهبند ضد انتحاری – گیت ضد انتحاری

راهبند ضد انتحاری چیست؟

راهبند ضد انتحاری،  راهبند نظامی  و  راهبند ضد تروریستی میباشند که معمولا در وروردی مناطق حساس  استفاده میشوند تا از ورود خودروهای غیر مجاز جلوگیری کنند. راهبندهای ضد انتحاری دستگاه هایی با بدنه فولادی بسیار قوی بوده  که معمولا در مواقع لازم همانند سدی محکم در مقابل خودرو های سبک و سنگین قرار می‌گیرند و منجر به تخریب و توقف خودروی غیر مجاز میشوند. بدنه بسیار قوی و استفاده از  سیستم هیدرولیک بسیار پرقدرت و سریع باعث شده است تا راهبندهای ضد انتحاری به یکی از قدرتمند ترین راهبند ها تبدیل شوند. امروزه راهبندهای ضد انتحاری با نام رود بلاکر road blocker نیز شناخته میشوند.

از قابلیت های دیگر این نوع راهبندها این است که اگر وسیله نقیه ای درست از روی آن عبور کند هیچ گونه مشکی پیش نخواهد آمد و  راهبند به داخل زمین فرو رفته تا آسیبی به خودرو وارد نشود اما اگر وسیله نقلیه ای تخلفی انجام دهد و موارد امنیتی را رعایت نکند این راهبند ها در کمتر از ۲ ثانیه باز خواهند شد و باعث آسیب رسیدن به لاستیک خودرو می شوند.

شرکت دانش بنیان شارگستر با تجربه ۳۰ ساله خود تولید کننده برتر راهبندهای امنیتی ، نظامی و ضد انتحاری میباشد. محصولات راه بند ضد انتحاری شار مانند راهبند های تایر کیلر و بلوکر به دلیل امنیت و کیفیت و استانداردها درمراکر مختلف  نظامی و امنیتی کشور بکارگرفته می شوند .

راهبند ضد انتحاری عمیق ، راهبند ضد انتحاری سطحی

راهبند های ضد انتحاری شار بسته به نوع استفاده به دو دسته سطحی و عمقی تقسیم میشوند:

  • عمیق؛ که عمق فونداسیون برای آن بین ۱۰۰ تا ۱۵۰ سانتی‌متر است.
  • سطحی؛ که عمق فونداسیون حفاری‌شده برای نصب آن بین ۳۰ تا ۶۰ سانتی‌متر است.

راهبند های ضد انتحاری می توانند در فرودگاهها ، پادگانها ، فرودگاهها و مکانهای مرزی و استراتژیک مورد استفاده قرار بگیرند.

راهبند ضد انتحاری الکترونیکی می باشند و می توانند از طریق ریموت یا اتاق مرکزی به حرکت در بیایند همچنین در صورت قطعی برق قابلیت حرکت بصورت دستی را نیز خواهند داشت.

راهبندهای ضد انتحاری می توانند به در خواست مشتری مجهز به چراغهای چشمک زن led و ریموت کنترل ها ، پلاک خوانها و کارت خوانها شوند.

تیم شارگستر ، پیشکسوت در تولید گیت ضد انتحاری و ضد تروریستی با تکنولوژی روز دنیا میباشد.

راهبند ضد انتحاری بلوکر(road blocker)

موانع سنگین و ضد تروریستی هستند که در مناطق بسیار حساس نصب می شوند ، آنها با هدف مسدود کردن جاده ها برای عبور وسایل نقلیه و جلوگیری از حملات مرتبط با وسایل نقلیه نصب شده اند. راهبندهای بلوکر شار متفاوت با  راهبندهای سیمانی بوده و از فولاد جوش داده شده سنگین ساخته شده اند تا استحکام کافی برای ایجاد توقف در برابر ضربه های شدید وسایل نقلیه را داشته باشند.

راهبندهای بلاکر معمولاً در نقاط ورودی به مکان‌های حیاتی نصب می‌شوند، مانند ساختمان‌های دولتی، سفارت‌خانه‌ها، فرودگاه‌ها، تاسیسات نظامی و فضاهای عمومی مهم. عملکرد اصلی بلوک‌های جاده‌ای متوقف کردن یا مانع شدن حرکت خودروها است، به‌طوری که حملات پتانسیلی با استفاده از مواد منفجره حمل‌شده توسط خودروها  متوقف شوند.

این راهبندها درون زمین قرار گرفته‌اند و پس از خارج شدن از زمین تا ارتفاع ۵۰ تا ۹۰ سانتی‌متر بالا می‌آیند و همچنین  امکان اتصال به سیستم‌های پلاک خوان و اکسس کنترل را دارند و می‌توانند به صورت خودکار پس از شناسایی خودروی مجوز دار،مسیر را باز کنند.به دلیل استفاده از موتور‌های هیدرولیکی در این راهبند باز شدن  راهبند حداکثر ۶ ثانیه و بسته شدن آن ۵ ثانیه طول می‌کشد. استفاده از این راه بند‌ها در شرایط مختلف آب و هوایی و یخبندان نیز ممکن است.

راهبندهای ضد انتحاری شارگستر سالهاست که در مراکز حساس نظامی کشور  بکار گرفته شده  که نشانه کیفیت و ایمنی محصولات میباشد.

راهبند ضد انتحاری شار

راهبند ضد انتحاری نیزه ای( Tyre killer)

این راهبند همانند راهبند بلاکر عمل می کند و به دلیل نیزه هایی که روی آن قرار گرفته است تخریب بیشتری صورت می گیرد.

در هنگام استفاده از راهبند نیزه ای ، این راهبندها از سطح زمین بالاتر می روند و از نفوذ غیرمجاز وسایل نقلیه در نقاط ورودی/خروجی اماکن با امنیت بالا جلوگیری می کند.هنگامی که وسیله نقلیه نزدیک شد، نیزه ها یا شاخه ها باز شده و مانع تردد و در صورت نیاز توقف عملیات تروریستی وسایل نقلیه میشوند.

راهبند ایرانی

راهبند ضد انتحاری ستونی(Bollards)

راهبندهای ستونی (بولارد) شار نیز بگونه ای طراحی شده اند که  قابل استفاده در برابر اصابت خودروهای سنگین بوده و به دلیل ظاهری زیبا بیشتر در اماکن شهری استفاده می شوند.

خرید راهبند ضد انتحاری

راهبند های ضد انتحاری دارای مدل های مختلف است که در شرایط مورد نظر مختلف از آن ها استفاده می شود. در خرید راهبند ضد انتحاری با به نکاتی توجه کرد از جمله :

  •  میزان طول، عرض و ضخامت این نوع  راهبند
  • نوع نیاز و میزان امنیت و حساسیت منطقه مورد نظر
  • سرعت مورد نظر عملکرد دستگاه
  • بودجه در نظر گرفته شده
  • تعداد تردد در شبانه روز

نصب راهبند ضد انتحاری

شرکت شاگستر در کوتاهترین زمان ممکن کارشناسان خود را برای نصب و راه اندازی در محل حاضر خواهد کرد.

تیم شارگستر با در نظر گرفتن محل راهبند ابتدا فونداسیون بتونی که حساس ترین مرحله نصب می باشد را آماده کرده ، سپس اقدام به کابل کشی و پلیت گذاری  می کند.

محل فونداسیون نزدیک به اتاق نگهبانی بوده و بهتر است از دیوار ۴۰ سانتی متر فا صله داشته با شد.

عمق فونداسیون با توجه به راهبند و محل نصب میتواند متفاوت با شد بطور متوسط یک متر و پنجاه سانت جهت راهبند های ضد انتحاری در نظر گرفته میشود.

دیگر تجهیزات کنترلی نیز بسته به نیاز کاربران از جمله سنسورها ، ترافیک لایت و دوربین های پلاک خوان در هنگام نصب جا گذاری خواهند شد.

همچنین تمامی آموزشهای لازمه جهت کار با دستگاه ، نرم افزارها و سرویس های دوره ای داده خواهد شد.

راهبند بلاکر

قیمت راهبند ضد انتحاری

به دلیل نوسانات قیمت لطفا جهت مشاوره رایگان و استعلام قیمت با تیم شارگستر تماس بگیرید.

 شار گستر تولید کننده برتر  راهبند های  ضد انتحاری و دفنی ساخت داخل

گروه صنعتی شازگستر با بیش از سه دهه فعالیت و موفقیت روز افزون در عرصه تولید داخلی و با در نظر گرفتن مشکلات ارزی کشور  تولید کننده برتر انواع راه بند ایرانی اتوماتیک، تجهیزات راه بند ضد انتحاری و امنیتی با قابلیت فراتر از محصولات غربی و کیفیی قابل تحسین می باشد و اینک محصولات راه بند ضد انتحاری شار مانند راهبند نیزه ای و بلاکر به دلیل امنیت و کیفیت در بالاترین سطوح نظامی و امنیتی کشور بکارگرفته می شود .

مشاهده دیگر محصولات شار

روی محصول مورد نظر کلیک کنید