راهبند ضدانتحاری و ضد تروریستی

راهبند ضد انتحاری که با نامهای راهبند نظامی ، راهبند امنیتی ، راهبند دفنی، راهبند زمینی، راهبند کف خواب ، راهبند بلاکر ، راهبند ستونی ، راهبند نیزه ا ی و  راهبند ضد تروریستی نیز شناخته میشوند  معمولا در وروردی مناطق حساس  در کشورها استفاده میشوند تا از ورود خودروهای تروریستی جلوگیری کنند. راهبندهای ضد انتحاری شار  دستگاه هایی فولادی بسیار قوی بوده  که معمولا در مواقع لازم همانند سدی محکم در مقابل خودرو های سبک و سنگین قرار می‌گیرند و منجر به تخریب و توقف خودرو  میشوند.

بدنه بسیار قوی و استفاده از  سیستم هیدرولیک بسیار پرقدرت و سریع باعث شده است تا راهبندهای ضد انتحاری شارگستر به یکی از قدرتمند ترین راهبند ها تبدیل شوند.

از قابلیت های دیگر این نوع راهبندها این است که اگر وسیله نقیه ای درست از روی آن عبور کند هیچ گونه مشکی پیش نخواهد آمد و  راهبند به داخل زمین فرو رفته تا آسیبی به خودرو وارد نشود اما اگر وسیله نقلیه ای تخلفی انجام دهد و موارد امنیتی را رعایت نکند این راهبند ها در کمتر از ۲ ثانیه باز خواهند شد و باعث آسیب رسیدن به لاستیک خودرو می شوند.

تیم شارگستر ، پیشکسوت در تولید گیت ضد انتحاری و ضد تروریستی با تکنولوژی روز دنیا میباشد.

راهبند ضد انتحاری بلوکر

موانع سنگین و ضد تروریستی هستند که در مناطق بسیار حساس نصب می شوند ، آنها با هدف مسدود کردن جاده ها برای عبور وسایل نقلیه و جلوگیری از حملات مرتبط با وسایل نقلیه نصب شده اند. راهبندهای بلوکر از فولاد جوش داده شده سنگین ساخته شده اند تا استحکام کافی برای ایجاد توقف در برابر ضربه های شدید وسایل نقلیه را داشته باشند.

راهبند ضد انتحاری شار

راهبند ضد انتحاری نیزه ای

این راهبند همانند راهبند بلاکر عمل می کند و به دلیل نیزه هایی که روی آن قرار گرفته است تخریب بیشتری صورت می گیرد.

در هنگام استفاده از راهبند نیزه ای ، این راهبندها از سطح زمین بالاتر می روند و از نفوذ غیرمجاز وسایل نقلیه در نقاط ورودی/خروجی اماکن با امنیت بالا جلوگیری می کند.هنگامی که وسیله نقلیه نزدیک شد، نیزه ها یا شاخه ها باز شده و مانع تردد و در صورت نیاز توقف عملیات تروریستی وسایل نقلیه میشوند.

راهبند ایرانی

راهبند ضد انتحاری ستونی

راهبندهای ستونی (بولارد) شار نیز بگونه ای طراحی شده اند که  قابل استفاده در برابر اصابت خودروهای سنگین بوده و به دلیل ظاهری زیبا بیشتر در اماکن شهری استفاده می شوند.

سفارش و نصب راهبند ضد انتحاری

راهبند های ضد انتحاری دارای مدل های مختلف است که در شرایط مورد نظر مختلف از آن ها استفاده می شود.راهبند  زمینی بنا به درخواست مشتری با اندازه و مشخصات مورد نظر تهیه و نصب می شود.میزان طول، عرض و ضخامت این نوع  راهبند  ها قابل انتخاب توسط سفارش دهندگان است.

شرکت شاگستر در کوتاهترین زمان ممکن کارشناسان خود را برای نصب و راه اندازی در محل حاضر خواهد کرد.

تیم شارگستر با در نظر گرفتن محل راهبند ابتدا فونداسیون بتونی که حساس ترین مرحله نصب می باشد را آماده کرده ، سپس اقدام به کابل کشی و پلیت گذاری  می کند.

محل فونداسیون نزدیک به اتاق نگهبانی بوده و بهتر است از دیوار ۴۰ سانتی متر فا صله داشته با شد.

عمق فونداسیون با توجه به راهبند و محل نصب میتواند متفاوت با شد بطور متوسط یک متر و پنجاه سانت جهت راهبند های ضد انتحاری در نظر گرفته میشود.

دیگر تجهیزات کنترلی نیز بسته به نیاز کاربران از جمله سنسورها ، ترافیک لایت و دوربین های پلاک خوان در هنگام نصب جا گذاری خواهند شد.

همچنین تمامی آموزشهای لازمه جهت کار با دستگاه ، نرم افزارها و سرویس های دوره ای داده خواهد شد.

 شار گستر تولید کننده برتر  راهبند های  ضد انتحاری و دفنی ساخت داخل

گروه صنعتی شازگستر با بیش از سه دهه فعالیت و موفقیت روز افزون در عرصه تولید داخلی و با در نظر گرفتن مشکلات ارزی کشور  تولید کننده برتر انواع راه بند ایرانی اتوماتیک، تجهیزات راه بند ضد انتحاری و امنیتی با قابلیت فراتر از محصولات غربی و کیفیی قابل تحسین می باشد و اینک محصولات راه بند ضد انتحاری شار مانند راهبند نیزه ای و بلاکر به دلیل امنیت و کیفیت در بالاترین سطوح نظامی و امنیتی کشور بکارگرفته می شود .

مشاهده دیگر محصولات شار

روی محصول مورد نظر کلیک کنید