راهبند ضدانتحاری و ضد تروریستی

راهبند ضد انتحاری که با نامهای راهبند نظامی ، راهبند امنیتی ، راهبند دفنی، راهبند زمینی، راهبند کف خواب ، راهبند بلاکر ، راهبند ستونی ، راهبند نیزه ا ی و  راهبند ضد تروریستی نیز شناخته میشوند  معمولا در وروردی مناطق حساس  در کشورها استفاده میشوند تا از ورود خودرهای تروریستی جلوگیری کنند. راهبندهای ضد انتحاری شار  دستگاه هایی فولادی بسیار قوی بوده  که معمولا در مواقع لازم همانند سدی محکم در مقابل خودرو های سبک و سنگین قرار می‌گیرند و منجر به تخریب و توقف خودرو  میشوند. تیم شارگستر ، پیشکسوت در تولید گیت ضد انتحاری و ضد تروریستی با تکنولوژی روز دنیا میباشد.

راهبند ضد انتحاری بلوکر

موانع سنگین و ضد تروریستی هستند که در مناطق بسیار حساس نصب می شوند ، آنها با هدف مسدود کردن جاده ها برای عبور وسایل نقلیه و جلوگیری از حملات مرتبط با وسایل نقلیه نصب شده اند. راهبندهای بلوکر از فولاد جوش داده شده سنگین ساخته شده اند تا استحکام کافی برای ایجاد توقف در برابر ضربه های شدید وسایل نقلیه را داشته باشند.

راهبند ضد انتحاری شار

راهبند ضد انتحاری نیزه ای

این راهبند همانند راهبند بلاکر عمل می کند و به دلیل نیزه هایی که روی آن قرار گرفته است تخریب بیشتری صورت می گیرد.

در هنگام استفاده از راهبند نیزه ای ، این راهبندها از سطح زمین بالاتر می روند و از نفوذ غیرمجاز وسایل نقلیه در نقاط ورودی/خروجی اماکن با امنیت بالا جلوگیری می کند.هنگامی که وسیله نقلیه نزدیک شد، نیزه ها یا شاخه ها باز شده و مانع تردد و در صورت نیاز توقف عملیات تروریستی وسایل نقلیه میشوند.

راهبند ایرانی

راهبند ضد انتحاری ستونی

راهبندهای ستونی (بولارد) شار نیز بگونه ای طراحی شده اند که  قابل استفاده در برابر اصابت خودروهای سنگین بوده و به دلیل ظاهری زیبا بیشتر در اماکن شهری استفاده می شوند.

مشاهده دیگر محصولات شار

روی محصول مورد نظر کلیک کنید