راهبند بلاکر ، راهبند بلاکر سطحی و مینی بلاکر شار ، راهبند دفنی

راهبند های بلاکر که با نامهای بلوکر ، راهبند زمینی ، راهبند دفنی ، راهبند کف خواب، بلاکر سطحی ، هچنین راهبند نظامی، ضد انتحاری  و امنیتی نیز شناخته میشوند ، موانع سنگین و ضد تروریستی هستند که در مناطق بسیار حساس نصب می شوند ، آنها با هدف مسدود کردن جاده ها برای عبور وسایل نقلیه و جلوگیری از حملات مرتبط با وسایل نقلیه نصب شده اند. راهبندهای بلوکر  از فولاد جوش داده شده سنگین ساخته شده اند تا استحکام کافی برای ایجاد توقف  در برابر ضربه های شدید وسایل نقلیه را داشته باشند.

راهبند دفنی چیست؟

همانگونه که از نامش پیداست نصب راهبندهای بلاکر یا دفنی با خاکبرداری از سطح جاده و با استفاده از یک پایه کم عمق انجام می گردد و بسته به نوع انتخابی به صورت سطحی و یا کامل در زیر زمین قرار می گیرند و در صورت نیاز از آنها به عنوان راهبند مانع استفاده میشود.

 کاربرد راهبند بلاکر

راهبندهای بلاکر برای اماکن بسیار حساس با الزامات امنیتی بسیار بالا مانند مراکز نظامی، فرودگاه‌ها، نیروگاه‌های هسته‌ای ، بانک ها، سفارت ها، انبارهای شمش،  بنادر و تاسیسات دولتی طراحی شده اند.

 راهبندهای بلوکر شار

در راهبندهای بلاکر شار سیستم هیدرولیک منحصر به فرد به کار گرفته  شده اند تا راه حلی مناسب و امنیت بالا ارائه دهند. حتی اگر حمله وارده از خودروهای با تناژ بالا و با شتاب بالا باشد، راهبندهای بلاکر میتوانند به دلیل آسیب وارده به جلو، پایین و چرخ‌های خودرو،  حرکت خودرو را متوقف کنند.

راهبند های بلاکر شار بسته به کابرد بصورت مینی بلاکر ها نیز قابل ارائه میباشند.

جهت بازگشت به صفحه محصولات راهبند شار کلیک کنید.