راهبند بلاکر ، راهبند دفنی ، راهبند کف خواب

راهبند های بلاکر که با نامهای بلوکر ، راهبند زمینی ، راهبند دفنی ، راهبند کف خواب، بلاکر سطحی ، هچنین راهبند نظامی، ضد انتحاری  و امنیتی نیز شناخته میشوند ، موانع سنگین و ضد تروریستی هستند که در مناطق بسیار حساس نصب می شوند ، آنها با هدف مسدود کردن جاده ها برای عبور وسایل نقلیه و جلوگیری از حملات مرتبط با وسایل نقلیه نصب شده اند. راهبندهای بلوکر  از فولاد جوش داده شده سنگین ساخته شده اند تا استحکام کافی برای ایجاد توقف  در برابر ضربه های شدید وسایل نقلیه را داشته باشند.

راهبند دفنی و راهبند کف خواب چیست؟

همانگونه که از نامش پیداست نصب راهبندهای بلاکر یا دفنی با خاکبرداری از سطح جاده و با استفاده از یک پایه کم عمق انجام می گردد و بسته به نوع انتخابی به صورت سطحی و یا کامل در زیر زمین قرار می گیرند و در صورت نیاز از آنها به عنوان راهبند مانع استفاده میشود. این راهبندها درون زمین قرار گرفته‌اند و هنگام مسدود کردن مسیر، با استفاده از سیستم‌های هیدرولیکی یا الکترومکانیکی بالا می آیند.

 کاربرد راهبند بلاکر

راهبندهای بلاکر برای اماکن بسیار حساس با الزامات امنیتی بسیار بالا مانند مراکز نظامی، فرودگاه‌ها، نیروگاه‌های هسته‌ای ، بانک ها، سفارت ها، انبارهای شمش،  بنادر و تاسیسات دولتی طراحی شده اند.

 راهبندهای بلوکر شار

در راهبندهای بلاکر شار سیستم هیدرولیک منحصر به فرد به کار گرفته  شده اند تا راه حلی مناسب و امنیت بالا ارائه دهند. حتی اگر حمله وارده از خودروهای با تناژ بالا و با شتاب بالا باشد، راهبندهای بلاکر میتوانند به دلیل آسیب وارده به جلو، پایین و چرخ‌های خودرو،  حرکت خودرو را متوقف کنند.

در طراحی  راهبندهای بلاکر شار  یک سیستم هیدرولیک پرقدرت و سیستم کنترل میکرو کامپیوتری از بهترین قطعات به کار گرفته شده که محصولی با کیفیت بالا را به ارمغان آورده است.

راهبند های بلاکر شار بسته به کابرد بصورت مینی بلاکر ها نیز قابل ارائه میباشند.

راهبند ضد انتحاری شار

نصب راهبند دفنی بلاکر

شرکت شاگستر در کوتاهترین زمان ممکن کارشناسان خود را برای نصب و راه اندازی در محل حاضر خواهد کرد.

تیم شارگستر با در نظر گرفتن محل راهبند ابتدا فونداسیون بتونی که حساس ترین مرحله نصب می باشد را آماده کرده ، سپس اقدام به کابل کشی و پلیت گذاری  می کند.

محل فونداسیون نزدیک به اتاق نگهبانی بوده و بهتر است از دیوار ۴۰ سانتی متر فا صله داشته با شد.

عمق فونداسیون با توجه به راهبند و محل نصب میتواند متفاوت با شد بطور متوسط یک متر و ۵۰ سانت جهت راهبند بلاکر و دفنی در نظر گرفته میشود.

دیگر تجهیزات کنترلی نیز بسته به نیاز کاربران از جمله سنسورها ، ترافیک لایت و دوربین های پلاک خوان در هنگام نصب جا گذاری خواهند شد.

همچنین تمامی آموزشهای لازمه جهت کار با دستگاه ، نرم افزارها و سرویس های دوره ای داده خواهد شد.

راهبند

 شار گستر تولید کننده برتر  راهبند های  بلاکر ساخت داخل

گروه صنعتی شازگستر با بیش از سه دهه فعالیت و موفقیت روز افزون در عرصه تولید داخلی و با در نظر گرفتن مشکلات ارزی کشور  تولید کننده برتر انواع راه بند ایرانی اتوماتیک، تجهیزات راه بند ضد انتحاری و امنیتی با قابلیت فراتر از محصولات غربی و کیفیی قابل تحسین می باشد و اینک محصولات راه بند ضد انتحاری شار مانند راهبند نیزه ای و بلاکر به دلیل امنیت و کیفیت در بالاترین سطوح نظامی و امنیتی کشور بکارگرفته می شود .

جهت بازگشت به صفحه محصولات راهبند شار کلیک کنید.