راهبند بلاکر سطحی

راهبند بلاکر سطحی شار – راهبند زمینی – راهبند دفنی

راهبند بلاکر سطحی یا راهبند زمینی و کف خواب شار موانع سنگین و ضد تروریستی هستند که در مناطق بسیار حساس نصب می شوند ، آنها با هدف مسدود کردن جاده ها برای عبور وسایل نقلیه و جلوگیری از حملات مرتبط با وسایل نقلیه نصب شده اند. راهبندهای بلوکر از فولاد جوش داده شده سنگین ساخته شده اند تا استحکام کافی برای ایجاد توقف در برابر ضربه های شدید وسایل نقلیه را داشته باشند.

راهبند بلاکر سطحی شار از یک سیستم هیدرولیک پرقدرت و سیستم کنترل کامپیوتری و بدنه ای مستحکم از ورق های فولادی ساخته شده است .

راهبند فوق همانند راهبند بلوکرها در زمین دفن می گردد و در دسته راهبندهای کف خواب و راهبند دفنی قرار میگیرند.

از آنجا که  بلوکر  فوق در فنداسیون کمتر از ۵۰سانتیمتر دفن می گردد به آن بلوکر سطحی گفته می شود.

بلوکرهای سطحی شار درطول های ۳ الی ۶متر و ارتفاع ۱۲۰سانتیمتر تولید می گردد.

نصب راهبند بلاکر سطحی

شرکت شاگستر در کوتاهترین زمان ممکن کارشناسان خود را برای نصب و راه اندازی در محل حاضر خواهد کرد.

تیم شارگستر با در نظر گرفتن محل راهبند ابتدا فونداسیون بتونی که حساس ترین مرحله نصب می باشد را آماده کرده ، سپس اقدام به کابل کشی و پلیت گذاری  می کند.

محل فونداسیون نزدیک به اتاق نگهبانی بوده و بهتر است از دیوار ۴۰ سانتی متر فا صله داشته با شد.

عمق فونداسیون با توجه به راهبند و محل نصب میتواند متفاوت با شد بطور متوسط یک متر و ۳۰ سانت جهت راهبند های زمینی در نظر گرفته میشود که برای بلوکر سطحی ۵۰ سانت در نظر گرفته می شود.

دیگر تجهیزات کنترلی نیز بسته به نیاز کاربران از جمله سنسورها ، ترافیک لایت و دوربین های پلاک خوان در هنگام نصب جا گذاری خواهند شد.

همچنین تمامی آموزشهای لازمه جهت کار با دستگاه ، نرم افزارها و سرویس های دوره ای داده خواهد شد.

 شار گستر تولید کننده برتر  راهبند های  زمینی  ساخت داخل

گروه صنعتی شازگستر با بیش از سه دهه فعالیت و موفقیت روز افزون در عرصه تولید داخلی و با در نظر گرفتن مشکلات ارزی کشور  تولید کننده برتر انواع راه بند ایرانی اتوماتیک، تجهیزات راه بند ضد انتحاری و امنیتی با قابلیت فراتر از محصولات غربی و کیفیی قابل تحسین می باشد و اینک محصولات راه بند ضد انتحاری شار مانند راهبند نیزه ای و بلاکر به دلیل امنیت و کیفیت در بالاترین سطوح نظامی و امنیتی کشور بکارگرفته می شود .

شستی دستی

شستی دستی با قابلیت تغییر جهت و فرمان لحظه ای

ریموت

ریموت کنترل رادیویی برد بالا با قابلیت تغییر جهت لحظه ای