راه بند بازویی – راه بند پارکینگ

از یک پارکینگ شخصی در یک آپارتمان که برای جلوگیری از پارک همسایه ها در محل پارک خود میتوانند از راهبند ها استفاده کنند تا یک مکان امنیتی نظامی که نیاز به استفاده از راهبند های ترکیبی برای جلوگیری کامل از عبور و مرور غیر مجاز دارد. میتوانند مشتریان راهبند شار باشند .شرکت شار پیشکسوت در تولبد راهبند اتوماتیک پارکینگ  ایرانی می باشد.

راهبند بازویی، راهبند میله ای ،رایج ترین راه بند

راهبندهای بازویی اتوماتیک پارکینگ شار یا راه بندهای بوم دار ،گیت بوم ، راهبند میله ای ، اهرمی رایج ترین نوع راه بند هستند که از یک ستون عمودی کوتاه و یک اهرم یا بوم بلند افقی تشکیل شده اند. این راهبندهای پرمصرف  کابرد بالایی داشته  ، همچنین قیمت مناسبی داشته و از نظر تامین امنیت و نظارت بر رفت و آمدها در ساختمانها و مجتمع ها جزو راهبندهای سرآمد هستند. راهبندهای دستی که در گذشته از آن ها استفاده می شد، در حال حاضر کاربردهای چندانی نداشته و راهبندهای برقی و اتوماتیک جای آن را گرفته اند. عملکرد این راهبندها به شکلی است که یک ناظر یا نگهبان  آن را با فشردن یک دکمه حرکت داده و بالا و پایین می کند.

راهبند های بازویی شار

دارای سیستم موتور گیربکس یکپارچه قدرتمند  و مرکز کنترل میکرو کامپیوتری هوشمند جهت ترددهای نامحدود است که برای انواع مراکز تجاری، اداری و مسکونی بسیار مناسب خواهد بود.

همچنین دارای بدنه قوی با رنگ سه پوششه، مقاوم در مقابل نور خورشید و رطوبت شدید، بازوی چراغ دار و طراحی منحصر به فرد میباشد که محصولی زیبا و کارآمدی را به وجود آورده است.

قابلیت اتصال راهبند بازویی به کنترلر ها و پلاک خوان

راه بند بازویی «شار» مجهز به ریموت کنترل رادیویی، چشم الکترونیک، فلاشر روی بدنه، بازوی چراغ دار، شستی دیواری و پلیت نصب است که قابل اتصال به انواع سیستم های کنترلی،کارت خوان ها، آر اف ای دی و دوربین های پلاک خوان… خواهد بود.

راهبند شار

گروه صنعتی شارگستر با بیش از سه دهه فعالیت و موفقیت روز افزون در عرصه تولید داخلی و با در نظر گرفتن مشکلات ارزی کشور  تولید کننده برتر انواع راهبند ایرانی اتوماتیک، تجهیزات راه بند ضد انتحاری و امنیتی با قابلیت فراتر از محصولات غربی و کیفیی قابل تحسین می باشد و اینک محصولات راهبند ضد انتحاری شار به دلیل امنیت و کیفیت در بالاترین سطوح نظامی و امنیتی کشور بکارگرفته می شود

برای دریافت مشاوره رایگان و قیمت راهبند بازویی با کارشناسان ما تماس بگیرید.

بازگشت به صفحه محصولات راهبند شار