راهبند بازویی

راهبند اتوماتیک بازویی

راهبند بازویی، رایج ترین راه بند

راه بندهای بوم دار  اهرمی یا بازویی اتوماتیک رایج ترین نوع راهبند هستند که از یک ستون عمودی کوتاه و یک اهرم یا بوم بلند افقی تشکیل شده اند. این راهبندهای پرمصرف  کابرد بالایی داشته  ، همچنین قیمت مناسبی داشته و از نظر تامین امنیت و نظارت بر رفت و آمدها در ساختمانها و مجتمع ها جزو راهبندهای سرآمد هستند. راهبندهای دستی که در گذشته از آن ها استفاده می شد، در حال حاضر کاربردهای چندانی نداشته و راهبندهای برقی و اتوماتیک جای آن را گرفته اند. عملکرد این راهبندها به شکلی است که یک ناظر یا نگهبان  آن را با فشردن یک دکمه حرکت داده و بالا و پایین می کند.

راهبند بازویی اتوماتیک شار

طراحی راهبند اتوماتیک بازویی «شار» با هدف بکارگیری در انواع پارکینگ ها با عرض معبرهای متفاوت و طول بازو ۲ الی ۶ متری صورت گرفته است.

این محصول دارای سیستم موتور گیربکس یکپارچه قدرتمند ساخت آلمان و مرکز کنترل میکرو کامپیوتری هوشمند جهت ترددهای نامحدود است که برای انواع مراکز تجاری، اداری و مسکونی بسیار مناسب خواهد بود.

از دیگر مزیت های آن می توان به بدنه قوی با رنگ سه پوششه، مقاوم در مقابل نور خورشید و رطوبت شدید، بازوی چراغ دار و طراحی منحصر به فرد اشاره کرد که محصولی زیبا و کارآمدی را به وجود آورده است.

به دلیل آنکه در این محصول یک سیستم محرک موتور گیربکس یکپارچه به کار گرفته شده و اتصالات فی ما بین و قطعات فرسایشی را کاهش می دهد، بنابراین محرکی قدرتمند بدون نیاز به سرویس دوره ای در اختیار مصرف کنندگان قرار داده می شود. همچنین نوع طراحی ویژه در ساختار مکانیکی و الکترونیکی راهبندهای «شار» امکان سرویس دهی در صورت نیاز را در حداقل زمان و کمترین هزینه میسر نموده است.

قابلیت اتصال راهبند به کنترلر ها و پلاک خوان

راهبند بازویی «شار» مجهز به ریموت کنترل رادیویی، چشم الکترونیک، فلاشر روی بدنه، بازوی چراغ دار، شستی دیواری و پلیت نصب است که قابل اتصال به انواع سیستم های کنترلی،کارت خوان ها، آر اف ای دی و دوربین های پلاک خوان… خواهد بود.

این نکته قابل ذکر است که محصول فوق دارای پنج سال گارانتی تعویض قطعات می باشد.

شستی دستی

شستی دستی با قابلیت تغییر جهت و فرمان لحظه ای

ریموت

ریموت کنترل رادیویی برد بالا با قابلیت تغییر جهت لحظه ای