راهبند زمینی – راهبند دفنی – راهبند کف خواب- راهبند مثلثی (رود بلاکر)

راهبند زمینی چیست؟

راه بند زمینی کف خواب یا گیت کف خواب که اصطلاحا به آنها رود بلاکر (ROADBLOCKER) نیز گفته می شود، از محصولات  با کیفیت و با امنیت راهبند های شارگستر  می باشد. این راهبند ها در مکان هایی با سطح امنیت فوق العاده بالا مانند مکانهای نظامی و فرودگاهها  مورد استفاده قرار می گیرد و توانایی کنترل تردد و ورود غیر مجاز خودرو ها را با سرعت های بالا دارد.

بدنه بسیار قوی و استفاده از  سیستم هیدرولیک بسیار پرقدرت و سریع باعث شده است تا راهبندهای زمینی شارگستر به یکی از قدرتمند ترین راهبند ها تبدیل شوند.

از قابلیت های دیگر این نوع راهبندها این است که اگر وسیله نقیه ای درست از روی آن عبور کند هیچ گونه مشکلی پیش نخواهد آمد و  راهبند به داخل زمین فرو رفته تا آسیبی به خودرو وارد نشود اما اگر وسیله نقلیه ای تخلفی انجام دهد و موارد امنیتی را نقض کند این راهبند ها در کمتر از ۲ ثانیه باز خواهند شد و باعث آسیب رسیدن به لاستیک خودرو می شوند.

راهبند بلوکر

راهبند ضد انتحاری

راهبند دفنی چیست ؟

راهبند های دفنی همانطور که از نامشان مشخص است در زیر زمین دفن می شوند و به صورت باز شو می توانند تا ارتفاع ۵۰ تا ۹۰ سانتی متر بالا بیایند. . راهبندهای زمینی و کف خواب شار  دستگاه هایی فولادی بسیار قوی بوده  که معمولا در مواقع لازم همانند سدی محکم در مقابل خودرو های سبک و سنگین قرار می‌گیرند و منجر به تخریب و توقف خودرو  میشوند.

راهبند های دفنی شار بسته به نوع استفاده به دو دسته سطحی و عمقی تقسیم میشوند:

  • عمیق؛ که عمق فونداسیون برای آن بین ۱۰۰ تا ۱۵۰ سانتی‌متر است.
  • سطحی؛ که عمق فونداسیون حفاری‌شده برای نصب آن بین ۳۰ تا ۶۰ سانتی‌متر است.

راهبند نیزه ای

راهبند بلوکر –راهبند مثلثی

صفحه جلویی راهبندهای بلوکر می توانند در دو نوع قوص دار و یا مسطح باشد بسته به نیاز مشتری طراحی و تولید شود. به نوع مسطح آن راهبند مثلثی می گویند. همچنین این صفحه می‌تواند ساده و یا دارای نیزه‌ یا شارهایی باشد که آسیب‌های وارده به خودروی مهاجم را افزایش می‌دهد.

راهبندهای زمینی به صورت راهبندهای ضد انتحاری و ضد تروریستی نیز ارائه میشوند و توان انهدام خودروهای مهاجم را دارا میباشند.

راهبند بلاکر

راهبند های کف خواب و زمینی قابلیت اتصال به انواع دوربین های تشخیص پلاک و سیستم های اکسس کنترل را دارا می باشد که باعث می شود به صورت خودکار و هوشمند اجازه تردد به خودرو های سازمان داده شود.

تیم شارگستر با بیش از ۳۰ سال سابقه ، پیشکسوت در تولید  انواع راهبند  کف خواب و زمینی با تکنولوژی روز دنیا میباشد و محصولات  راه بند زمینی و  ضد انتحاری شار به دلیل امنیت و کیفیت در بالاترین سطوح نظامی و امنیتی کشور بکارگرفته می شود .

راهبند ضد انتحاری شار

صفحه محصولات راهبند شار